Projekty

Investiční portfolio projektů
v České republice
OB Klinika

OB Klinika

OBK je špičkové lůžkové zdravotnické zařízení se dvěma plně vybavenými operačními sály, specializující se primárně na chirurgickou léčbu obezity a dalších metabolických onemocnění. OBK je největší takové specializované centrum nejen v České republice, ale v celém regionu střední a východní Evropy. OBK rovněž poskytuje portfolio zákroků v dalších oblastech jako je ortopedie a urogynekologie.

Hlavní fakta o OB Klinice:
Multidisciplinární tým více jak 75 lékařských pracovníků v oborech chirurgie, anesteziologie, interna, obezitologie, psychologie, nutrice, gastroenterologie, ortopedie, fyzioterapie, urogynekologie a dalších:
- péče o zhruba 20.000 pacientů ročně,
- více jak 1.000 operačních zákroků ročně,
- 2 operační sály,
- moderní lůžkové oddělení.

www.obklinika.cz
OB CARE

OB CARE

OB CARE je prvotřídní klinika plastické chirurgie poskytující širokou paletu zákroků estetické chirurgie jak pro českou, tak pro zahraniční klientelu.
OB CARE využívá zázemí dvou operačních sálů a nadstandardního lůžkového oddělení hotelového charakteru.

www.obcare.cz
MediCzech

MediCzech

MediCzech je obchodní značka Progress Medical, a.s. pro zdravotní turistiku.
MediCzech působí jako operátor zdravotní turistiky v oblastech chirurgického léčení obezity a plastické chirurgie a zajišťuje přísun zahraničních pacientů pro kliniky v portfoliu Progress Medical. Většina pacientů MediCzechu pochází z Velké Británie, ale MediCzech rozvíjí své aktivity i na německém trhu.

www.mediczech.com
K.REK

K.REK

K.REK a.s. vlastní a spravuje administrativní centrum Krejcárek v Praze.
Jedná se o moderní budovu (kolaudováno v roce 2010) s více jak 10.000 m2 pronajímaných ploch.
V budově se nachází zdravotnická zařízení, 2 restaurace, fitness centrum a kanceláře. Hlavní nájemci budovy jsou společnosti skupiny Progress Medical a jejích akcionářů (Progress Medical, OB Klinika, OB Care, MediCzech, STAPRO).
Mezi hlavní další nájemce patří společnosti Barna Medical, Daktela, Hanjin Global Logistic Europe a další.

www.krejcarek.cz